fbpx
Vraag een gratis proefsessie aan in de MOOZE-club van jouw keuze.

Wil jij starten met sporten?

Mooze Lifestyle Gym is er voor je! Meld je nu aan voor een vrijblijvende proefsessie! Wanneer je lid wordt krijg je van ons:

– een welkomstpakket (handdoek, drinkbus, voedingsgids)
– een gratis intakegesprek
voedingsadvies
resultaatgarantie (niet tevreden, kosteloos opzeggen)

Laat hier je gegevens achter en wij contacteren je voor een vrijblijvende proefsessie.

P.S.: natuurlijk kom je om te sporten, dus vergeet zeker je sportschoenen niet!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Hasselt

Runkstersteenweg 247,
Hasselt
hasselt@moozegym.be 011 76 97 04

Houthalen

Grote Baan 205,
Houthalen
houthalen@moozegym.be 011 18 93 57

Sint-Truiden

Tiensesteenweg 168,
Sint-Truiden
sinttruiden@moozegym.be 011 49 49 40

Mol

Rode Kruislaan 18,
Mol
mol@moozegym.be 014 61 70 52

Middelkerke

Westendelaan 96,
Middelkerke
middelkerke@moozegym.be 059 79 03 06

Temse

Kasteelstraat 85,
Temse
temse@moozegym.be 038 46 48 86

Zolder

Kerkstraat 151,
Zolder
zolder@moozegym.be 0470 98 24 96

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologie├źn (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.