Verzeker jezelf van een snelle start in onze nieuwste club in Dendermonde.
20 mei 2022

More to Mooze: coach Jenthe

Jenthe, coach in Mooze Gym Hasselt, maakte van haar levenslange passie een job. Als 4-voudig Europees kampioene acrobatische dans, staat ze op en gaat ze slapen met sport. En dat doet ze met heel veel enthousiasme. Net zoals haar job als coach. Maak kennis met Jenthe …

Foto coach Jenthe

Van actieve kleuter, tot Europees kampioene acrobatische dans …

Hoewel niemand in haar familie sportief was, was Jenthe al van kleins af aan volop in beweging. Vanaf ze 3 jaar was, draafden haar voetjes over de turnmatten. Al snel merkten begeleiders op dat Jenthe heel wat potentieel had waardoor ze haar een duwtje in de rug gaven om naar de sportschool te gaan.

“Als kind sprong ik op tafel, deed ik overal koprollen en hing ik vaak ondersteboven naar de tv te kijken. Het leven was gewoon interessanter ondersteboven.”, lacht Jenthe.

Enkele jaren later begon ze met acrobatische dans, wat zelfs leidde tot danscarrière op hoog niveau. In tegenstelling tot haar concurrenten, was Jenthe iets breder gebouwd en best klein. Dat hield haar niet tegen. Het motiveerde haar net harder om zichzelf te bewijzen.

“De druk lag altijd heel hoog, maar dat vond ik niet erg. Ik presteerde toen – en nu nog steeds – het beste onder druk. Ik blijf de lat graag hoger leggen voor mezelf. Het geeft me veel voldoening.”, zegt Jenthe.

Maar liefst vier keer kon ze de titel van Europees kampioene acrobatische dans claimen. Een mooie prestatie dus!

… tot enthousiaste coach bij Mooze

Na het stopzetten van die danscarrière in 2017, was het tijd voor een nieuwe uitdaging en startte ze met trainen in Mooze Gym Hasselt. Ze startte met trainen in de Milon-cirkel en had de Mooze-smaak al snel te pakken. Niet veel later solliciteerde ze voor een job als coach en vervoegde ze ons team.

“Ik denk dat ik mezelf zou omschrijven als een enthousiaste en lieve coach. Niet heel streng, maar eerder motiverend op een leuke manier. Ik hou ervan om een band op te bouwen met onze leden en hen te helpen hun doelen te bereiken.”, zegt Jenthe

“Sporten is mijn me-time”

Dat Jenthe’s leven rond sporten draait is wel duidelijk. Overdag is ze Mooze-coach, na de uren blijft ze in actie met thaiboksen, crossfit, het maken van acrobatische filmpjes voor haar Instagram-profiel en haar bijberoep als personal trainer.

“Ik heb doorheen de week weinig vrije momenten, maar zo heb ik het graag. Af en toe ontspan ik door iets te gaan eten of drinken met mijn vriend, daar kan ik natuurlijk ook wel van genieten.”, zegt Jenthe.

Ontdek ons laatste lifestyle nieuws.

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.